Přehled volebních období

KPDM ZK (20. 6. 2005 – 2. 10. 2006)

David Kolumber, předseda

Michaela Konečná, místopředsedkyně

Předsednictvo: Martina Javoříková, Jindřich Láník, Kateřina Žišková

 

KPDM ZK (2. 10. 2006 – 14. 6. 2007)

David Kolumber, předseda

Michaela Konečná, místopředsedkyně

Předsednictvo:  Lukáš Duřpek, Petr Miklík, Jakub Omelka

 

KPDM ZK (14. 6. 2007 – 24. 9. 2008)

Jakub Omelka, předseda

Petr Miklík, místopředseda

Předsednictvo:  Kristýna Domokošová, Patrik Neto, Monika Škamralová, Jakub Miklas

 

KPDM ZK (24. 9. 2008 – 25. 5. 2009)

Filip Bimbea, předseda

Kristýna Domokošová, členka od 24. 9. 2008, předsedkyně od 26. 1. 2009

Jakub Miklas, místopředseda do 23. 3. 2009

Kamila Hönigová, místopředsedkyně od 23. 3. 2009

Předsednictvo:  Monika Škamralová, Radim Botek

 

KPDM ZK (25. 5. 2009 – 12. 5. 2010)

Kristýna Domokošová, předsedkyně

Jan Lerl, místopředseda

Předsednictvo:  Jaroslav Filák, Kamila Hönigová, Markéta Pešková, Monika Škamralová, Miroslav Tymonek

 

KPDM ZK (12. 5. 2010 – 6. 5. 2011)

Kristýna Domokošová, předsedkyně

Jan Bezděk, místopředseda

Předsednictvo:  Radim Botek, Martin Bosák, Kamila Hönigová, Markéta Pešková, Monika Škamralová

 

KPDM ZK (od 6. 5. 2011)

Simon Gabriel, předseda (do 9. 12. 2011)

Radim Botek, předseda (od 9. 12. 2011, člen od 6. 5. 2011)

Kristýna Domokošová, místopředsedkyně (do 9. 12. 2011)

Adam Oškera, místopředseda (od 9. 12. 2011, člen od 6. 5. 2011)

Předsednictvo:  Miroslav Barot, Kamila Hönigová, Ladislav Icela, Nikolaj Malík, Markéta Suchánková, Tomáš Trčka

 

KPDM ZK (28. 5. 2012 – 12. 4. 2013)

Radim Botek, předseda

Adam Oškera, místopředseda

Předsednictvo:  Josef Divoký, Vít Bičej, Daniel Krumpoch

 

KPDM ZK (12. 4. 2013 – 13. 5. 2014)

Veronika Krejčiříková, předsedkyně (do 17.9. 2013)

Jakub Laščák, předseda (od 17. 9.2013)

Josef Divoký, místopředseda (do 17. 9. 2013)

Petr Jakša, místopředseda (od 17. 9. 2013)

Předsednictvo:  Václav Laščák, Lucie Poláchová, Eliška Jana Janatová,  Jakub Julina, Hana Zusková

 

Volební období šk. roku 2016/17

Magdaléna Tichavská, předsedkyně

Roman Liška, místopředseda

 

Volební období šk. roku 2017/18

Roman Liška, předseda

Matěj Šuráň, místopředseda

Organizační rada: Ivana Švubová, Natálie Laholová, Eliška Vránková, Dominik Machalík, Veronika Nedbálková, Vanness Vojnarová

 

Volební období šk. roku 2018/19

Eliška Vránková, předsedkyně

Klára Brázdilová, místopředsedkyně

Lukáš Leško, II. místopředseda

Organizační rada: Kateřina Juráková, Dominik Machalík, Roman Liška, Natálie Laholová, Matěj Šuráň, Jan Němeček, Ivana Švubová

 

Volební období šk. roku 2019/2020

Eliška Vránková, předsedkyně (od 1. 12. Dominik Machalík)

Dominik Machalík, místopředseda (od 1. 12. Natálie Laholová)

Natálie Laholová, II. místopředsedkyně (od 1. 12. Adéla Kubíčková)

Organizační rada: Kateřina Juráková, Roman Liška, Natálie Laholová, Matěj Šuráň, Jan Němeček, Ivana Švubová

Volební období šk. roku 2020/2021

Tomáš Hudeček, předseda

David Sluka, místopředseda

Marek Bartošík, II. Místopředseda

Organizační rada: Michaela Duřilová, Karolína Gogelová, Žaneta Krakovská, Dominik Machalík, Eliška Vránková, Jan Němeček

Volební období šk. roku 2021/2022

David Sluka, předseda

Luka Budík, místopředseda

Tomáš Hudeček, II. Místopředseda

Organizační rada: Jan Pantálek, Žaneta Krakovská, Johana Tomšů, Tomáš Pastuszek, Josef Červenka